• Новак
Прашка Ранец, Унисекс Патување Слатки Maltese Кутре Прашка Кеси Секојдневен Рамо Градите Торба

Прашка Ранец, Унисекс Патување Слатки Maltese Кутре Прашка Кеси Секојдневен Рамо Градите Торба

DEN 654.96

Достапност
Достапно за нарачка

Високо квалитетен Материјал : се Направени Од Издржлив Полиестер Ткаенини,Висока Јачина Пом Лизгачот.Прашка градите торба Големина : Торба Големина Е За 7.5"X 3.25" X 15.25"(L*W*H),Должината На Рамо, Рака Може да Се Прилагоди По Волја,Така Што Лесно Може да се Земе Било која Ставка Во Него Може да се Одржи На Мобилен Телефон, Паричник, Полнење Богатство,Шише за Вода,Чадор,Копчиња,ID Картички,Бизнис Bards.Повеќенаменски Употреба : Безбедно Да Ги Зачувувате И Организирате Вашиот Мобилен Телефон,Таблет,Паричник,Копчиња,Id Картичка,Кредитна Картичка, Мали Закуски,И Други Мали Лични Предмети, Најдобриот Роденден, Денот На Благодарноста, Божиќ, Ноќта На Вештерките И Други Одмор Подарок За Вашите Пријатели, Колеги, Семејни,Љубовник.Прилики : Тренд И Едноставен Стил,Практични Џеб Дизајн,Лесен,Тенок,Што Значи Дека Може Да Се Носат Во Текот На Јакна,Т-Маица,Бизнис Костум И Слично,Погодна За Отворен, Бизнис,Училиште,Спорт Подигаат, Качување, Велосипедизам,Одење,Да Патуваат,Да Работат И Сл.Нашата Симпатична Maltese Кутре торба е на печатени шема.Секоја торба ќе биде од мала разлика поради ткаенина намали.Ако имате прашање за купување на прашка торба,ве молиме контактирајте со нас договор во рок од 24 часа.Едноставен И Модерен Дизајн Ќе Ви Донесе Повеќе На Модна Смисла И Среќа За Да Го Носат Тоа Цело Време.Овој Едноставен Дизајн Им Овозможува На Симпатична Maltese Кутре Торба Да Се Пристапи Без Да Се Земе Тоа Off-Само Се Вртат Околу На Вашиот Градите И Може Да Се Преземе Се Што Ви Е Потребно Од Главната Преграда.Да Ја Однесете Насекаде Прашка Дизајн Само Со Точниот Износ На Организацијата И Затворите-Фитинг Удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат