• Новак
Loungefly Pixar Внатре Кон Надвор Бинг Bong Мини Ранец

Loungefly Pixar Внатре Кон Надвор Бинг Bong Мини Ранец

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чувствував со крзно и faux кожен тапацир, плус applique, печатени, везени, и метална плоча детали.Ги чисти; Увезени.Двонасочна zip затворање на главната преграда; 3-D и копчето appliques; Злато-тон хардвер.Dual прилагодливи/поместена рамо ремени; Врвот носат рачка; Целосно наредени, печатени внатрешни работи.Димензии : W : 8.25" x H : 10.5" x D : 3.5".Може да мислите дека тоа е веќе 5 години од оваа симпатична Pixar филмот беше објавен.Кој е вашиот омилен лик во овој филм..Ние ги сакам сите, но ние имаат посебно место во нашите срца за Бинг Bong!!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат