• Новак
Повик Отворен Ранец Со Прилагодлива Лента За Жени Мажи Девојка Момче, ( Пријатна Мрзливост )

Повик Отворен Ранец Со Прилагодлива Лента За Жени Мажи Девојка Момче, ( Пријатна Мрзливост )

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Единствена diy шема дизајн привлекува очите на луѓето цело време.Без разлика дали Тоа е Симпатична, Забава Или Ладно Ранци, Можете Да Ги Најдете Во Нашата Продавница, Достапна За Сите Видови На Прилики За Секојдневна Употреба.Оваа Ранци печатат со различни модели можат да се најдат во нашата продавница да ги задоволи потребите на различни клиенти.Нашиот голем капацитет ранец е добар избор.Без оглед на пол, може да се користи од страна на момчиња, девојки, мажите и жените.Голем капацитет е доволно за да се носат некои дневни потреби, како што се книги, лаптопи, вода во шишиња, итн.Ќе ви се љубовта, не пропуштајте тоа, земете го сега!.Исто Така, Одличен Избор За Дипломирање/Училиште Отворање / Роденден / Празник Подароци За Вашите Најдобри Пријатели, Момчиња / Девојки Пријатели, Членови На Семејството, Соученици.Исто така, Тоа е идеален подарок за родендени, училиште сезони, дипломирањето сезони, и некои посебни празници.УДОБНО BOOKBAG : Прилагодлив Рамо Ремени Може да се Ослободува Притисок На Грбот И На Главното Вратило за Да се Обезбеди Удобност, И Дебела Рачка На Врвот На Училиште Торба, исто Така Може да Се Користи Како се Справи со Торба.Оваа Schoolbag Има Беспомошна Форма И Може да Застане Кога Ништо не Е Во Тоа Без Паѓа.МАТЕРИЈАЛ : Надворешниот Материјал Е Направен Од Twill Ткаат, А Внатрешниот Е Направен Од Плетенка Ремени И Нето Џебови, Кои Се Удобни За Допир И Многу Издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Кинески Облаци Сина Деца Торба со Странични

Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Преубава, сим

DEN 575.76