• Новак
Charmore Жените Туристички Ранец Анти Кражба Rucksack Најлон Водоотпорен Секојдневен Daypacks Лесни Ранец

Charmore Жените Туристички Ранец Анти Кражба Rucksack Најлон Водоотпорен Секојдневен Daypacks Лесни Ранец

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите производи се лесни, трајни, и пред се функционално.Ние кеси се направи за да им помогне на луѓето да му се пркоси монотонијата и да се прекине рутина. 2 прилагодливи назад ремени, 1 отстранлив рамо, рака и 1 врвот се справи со јамка.Најлон обвивка.Во Charmore, ние веруваат во се сериозно радосна, позитивно стилски, и убавата внимателно.Вие едноставно можете да го користите тоа како еден неврзан ранец, стилски врвот се справи со кеса или посебна торба, без потреба да се отстрани рака.Голем капацитет : Голем ранец дарежлив доволно за да се приспособат на списанието, таблет, очила, паричник, копчиња, слушалка, моќ банка, мобилен телефон, документ, облека, паричник, чадор и други есенцијални елементи.Примена : Конвертибилна мулти-употреба.Ние се расправаат за тоа.Кожа повлече прстен со метални zip заклучување.Ние работиме ден и ноќ да се направи малку нешта што се добри како тоа може да биде, па кога ќе го користите, вие се чувствувате како youve извонредна.7" i Pad Про, таблета или лаптоп 10" и под. 3 * Телефон џеб.Charmore нуди шарени низа на дизајнер на чанти, ранец, багаж и додатоци направени за девојката on-the-go.Ние сме посветени на производство на високо квалитетни производи кои ги исполнуваат барањата на меѓународниот првите стандарди, обезбедување на вашата целосна безбедност на производите и одлична услуга ние се стремиме да им даде на нашите клиенти.Нашиот прв приоритет е да се осигура да се чувствувате сигурни да се живее од вашиот нашите правила.со тебе во предвид, ние создаваме торби и начин на живот додатоци, кои се дизајнирани да го олеснат вашиот ден.Двонасочна патент.Мултифункционален Дизајнер Ранец, Посебен Личен Стил.Мулти-функција Ранец : 1 пред патент џеб , 1 назад анти-кражба патент џеб.Работи што треба што не е забележано прв, но не може да се игнорира.Патент затворање. главната џеб може да се вклопи во вашиот 9.Животот разновидна е живот исполнет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат