• Новак
Amanita Црвено Печурки Прашка Торба Crossbody Рамо Градите Кеси Печати Ранец Патување Daypack

Amanita Црвено Печурки Прашка Торба Crossbody Рамо Градите Кеси Печати Ранец Патување Daypack

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Два начини на работа : лево или десно за да perfet вашето тело.Патент затворање.Crossbody Прашка Торба дизајн со една голема mezzanine организатор торба - голем капацитет,надворешни патент pockert gor лесен пристап,флексибилни мрежа торба може да се одржи пијалоци,кралот прстен во торба,монтажни и слободно да се движат тока и breathale рамо, рака.9 инчен ipad Воздух 4,2020 2018 i Pad Про 11,2020 2019 i Pad 10.5 инчи (L x W x H).Prefect за надворешна пешачење,кампување,качување,велосипедизам,одење,забавни паркови,ден патување,одмор,патување,училиште,шопинг,теретана и така натаму.На торба crossbody е совршен работи како прашка рамо пак,го носат овој прашка торба преку рамо или удобно, или низ градите за да ги одврати крадци и да ги задржи вашите раце слободни.Прашка Кеси е една мулти-функционални торба,можете да го користите торба како еден гласник торба,торба,crossbody ранец,секојдневен daypack,прашка торба,градите торба,патна торба,работа или бизнис торба.2,2019 i Pad 7 10.Crossbody Рамо Градите Торба Повод : Нашата градите торба е еден унисекс торба за жените и мажите.Прашка Ранец Димензии : На 15.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат