• Новак
DoubleCW Цртање Украсни Лале Цвеќиња Ранец,Бизнис Патување Тенок Трајни Двојна намена Crossbody кеси Ранец Отпорен на Вода Колеџ Ранец за Жените & Мажи

DoubleCW Цртање Украсни Лале Цвеќиња Ранец,Бизнис Патување Тенок Трајни Двојна намена Crossbody кеси Ранец

DEN 681.60

Достапност
Достапно за нарачка

МУЛТИ-ОДДЕЛ Дише и прилагодливи рамо ремени ублажување на стресот на рамо.Подароци за Колеџ средината/средно училиште студентски ранец за тинејџерски момчиња/девојки.Флексибилни satchel рамо, рака може да се прилагоди лабава или тесни.Совршено одговара на вашето тело.Два начини на работа : daypack или crossbody торба.Ослободат вашите притисок со долгорочни земе.УЧИЛИШЕН РАНЕЦ Помали zippered еден за телефони, powerbank, паричникот или outdoor/travel дребулии. 2, Помали zippered еден за телефони, powerbank, паричникот или outdoor/travel дребулии.Висок квалитет на Домот Големи Compacity Една торба е доволно за целото потреби кои се потребни за прошетка, вежба.Висок Квалитет, Направени од полиестер, водоотпорен и дише.Прилагодлив на рака со здрав кука на два начини на носење (лево или десно) ја прави оваа торба издржи долго, совршено се вклопуваат мажи / жени.Модерен и Елегантен Никогаш нема да излезат од мода со мулти-бои да се избере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат