• Новак
Charmore Жените Туристички Ранец Анти Кражба Rucksack Најлон Водоотпорен Секојдневен Daypacks Лесни Ранец

Charmore Жените Туристички Ранец Анти Кражба Rucksack Најлон Водоотпорен Секојдневен Daypacks Лесни Ранец

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме обрнете внимание на димензија пред да нарачате.Мулти-функција Ранец : 1 пред патент џеб , 1 назад анти-кражба патент џеб.Charmore, значи повеќе шармантна и се залага за развој и оддржување на висок квалитет кеси навремено, Единствен во дизајн!Направи да се издвоите од толпата.Животот разновидна е живот исполнет.со тебе во предвид, ние создаваме торби и начин на живот додатоци, кои се дизајнирани да го олеснат вашиот ден.38"H, Голем ранец : 13.Димензии : Медиум ранец : 12. главната џеб може да се вклопи во вашиот 9.Нашиот прв приоритет е да се осигура да се чувствувате сигурни да се живее од вашиот нашите правила. 2 * Копчиња, очила џеб. 3 * Телефон џеб.Работи што треба што не е забележано прв, но не може да се игнорира.За луѓе кои секогаш се изберат вонредни.Најлон обвивка.Примена : Конвертибилна мулти-употреба.7" i Pad Про, таблета или лаптоп 10" и под.Тоа ќе биде одличен училиште торба за мажи, жени, тинејџерски години, момчиња и девојки, основно училиште, средно училиште, средно училиште и колеџ студентите.Голем капацитет : Голем ранец дарежлив доволно за да се приспособат на списанието, таблет, очила, паричник, копчиња, слушалка, моќ банка, мобилен телефон, документ, облека, паричник, чадор и други есенцијални елементи.ние се создаде забава, шарени дизајн кој не роб на трендови, затоа што во Charmore чувствуваме, тоа е повеќе важно да се имаат личен стил, отколку совршен стил.Во Charmore, ние веруваат во се сериозно радосна, позитивно стилски, и убавата внимателно.Кожа повлече прстен со метални zip заклучување.ДОБРО ДИЗАЈНИРАН - Висок квалитет кражба доказ скриен патент дизајниран на задната страна седи до против wearers тело.Нашите производи се лесни, трајни, и пред се функционално.Ние се направи малку работите на подобро.Ние се расправаат за тоа. 5 * Странични џебови.Кога ќе се патува, тоа може да се задржи вашата сè безбедноста, особено во народот.Задниот дел патент има анти-кражба карактеристика што ефикасно ги штити содржината на вашиот ранец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат