• Новак
Ветеринар Техника Портокал USB Ранец

Ветеринар Техника Портокал USB Ранец

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Услуга:Задоволството На Клиентите Со Нашите Производи Е Нашата Крајна Цел.Мал џеб на рака.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Мултифункционален Училиште Торби : Мода Печатење Ранец е голем ранец за секојдневниот живот.Високо квалитетен материјал направи да се чувствуваме удобно кога ќе го носат.Празна торба е исправен и пакет тип е беспомошна.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Голем Капацитет.Ранец Големина Информации : 34cm x 21cm x 46cm .Bookbag Материјал : животна средина-пријателски водоотпорен лесни ултра-силна полиестер платно и Мазна Патентите.Прилагодливи поместена засилен рамо, рака.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Една од главните џеб со divider џеб внатре.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат