• Новак
Албанскиот Орел Прашка Ранец Повеќенаменски Crossbody Градите Торба Патување Пешачење Daypack

Албанскиот Орел Прашка Ранец Повеќенаменски Crossbody Градите Торба Патување Пешачење Daypack

DEN 900.00

Достапност
Достапно за нарачка

погоден за зафатени професионалци, мајки, велосипед амбасадори, отворено спортски ентузијасти. (Пешачење, велосипедизам, кампување, трчање, mountaineering) или посебна намена активности, како што се патување, вежби, јога, фитнес, училиште и други секојдневна употреба. ☀ Големиот надворешен џеб на градите торба, мрежа џебовите на двете страни и внатрешниот џеб во главниот џеб се дизајнирани за да се олесни ви да го решите и чување на вашите лични предмети.Постои копче анти-изгубени јаже во внатрешноста на чантата.Може да се стави клучот во тока копче прстен за да се избегне поразот .Широк ремени се опремени со сунѓер подлога за заштита на рамената, за долго време.На здрав рамо, рака е многу издржливи.Прашка Ранец Градите Торба Crossbody Велосипедизам Патување Пешачење Daypack за Мажи, Жени, Момчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат