• Новак
Симпатична Петел Модел Мода Торба Rucksack СТП Кожа Жени, Девојки Дами Ранец Патна Торба

Симпатична Петел Модел Мода Торба Rucksack СТП Кожа Жени, Девојки Дами Ранец Патна Торба

DEN 1223.76

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Постојат две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Материјал : Ранец направен од висок квалитет на мека синтетички кожа и полиестер обвивка, не е лесно да се деформирани и удобен за носење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тежина : 0.Забелешки : - Кога се обоени со нечистотија, користете мека сунѓерот четка натопена во сапуница вода, избришете нежно во кул место и сува.Големина : 10. - Кога не се користи за долго време, ве молиме ставете го во кеса и чувајте го на ладно и суво место.Печати на враќање превозот етикета.Можете да го носат на училиште, на работа, референци, патува, и датира. -Во прво време не може да биде природен мирис, но по неколку дена од сушењето, мирисот ќе исчезне.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.5"(L) x 5"(W) x 12.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите е можно. -Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Материјал : СТП кожа Обвивка материјал : Полиестер Тип : Ранец Пол : девојка / жена Димензии : Должина 10.Повод : Ова е една убава и модерно дизајнирани ранец, кои можат да носат сите ваши мали дневни essentials.Магнетни отворање и затворање, горниот капак има силна адсорпција сила, двојно заклучување ремени, посигурни.Структура : 1 главни џеб , 1 патент џеб , 2 лизга џебови, 1 патент џеб во задниот дел на ранец.5"(H)/27 x 13 x 32 см. - Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Научни и разумни прегради се организирани простор за складирање, доволно за мобилни телефони, паричници, очила, чадори, козметика и други дневни потреби, со многу простор за останатите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат