• Новак
Ранец Организатор Ранец Бизнис Ранец Водоотпорен Секојдневно Патуваат Кеси Ранец Организатор (Боја : Сина)

Ранец Организатор Ранец Бизнис Ранец Водоотпорен Секојдневно Патуваат Кеси Ранец Организатор (Боја : Сина)

DEN 2537.28

Достапност
Достапно за нарачка

Сигурен квалитет и потрајни.Водоотпорен оксфорд материјал, дише и издржливи.Супер компактен и лесен ранец за да одговараат на вашите патувања.Сигурен квалитет и потрајни.Ако ви се исполнат некои проблем,ве молиме контактирајте со нас на прво место!ние и ветуваме да ви даде најдоброто решение!.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail .Главен материјал : полиестер fiber Lining материјал : полиестер fibersize : 44cm * 28.5 cm * 12.5 цм ;боја : црна,сина.gray Note : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен Капацитет : 20-35 литри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат