• Новак
Herschel Туристички Ранец, Црна, 30.0 L

Herschel Туристички Ранец, Црна, 30.0 L

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поместена / руно наредени 15" лаптоп оддел бела шарени ткаенини лагер.Пред оддел со организаторите / клучни клип.Airmesh багаж количка ракав.Dual шише за вода џебови.Димензии : 18.5"(H) x 12.5"(W) x 7"(D).Туристички Ранец е модерна on-the-go стил наменети за технолошки такт патувања.Одликувајќи се со лесен багаж количка ракав, три главни прегради се опремена со голем број на организаторите за уреди и во-лет essentials.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат