• Новак
Прашка Ранец Ѕвезди Скај Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

Прашка Ранец Ѕвезди Скај Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мултифункционален Кеси - Може Да Се Користи Како Прашка Ранец, Crossbody Торба, Торба, Прашка Пак, Градите Торба, Патна Торба, Ранец Чанта, Прашка Чанта, Пешачење Торба, Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Отворено, Деловни И Други Прилики.Прашка Торба Е Поместена Рамо Ремени За Да Се Осигура Дека Вие Сте Удобно, Дури И Ако Носиш Ранец Во Текот На Целиот Ден.Главната Патент Торба Е Удобен За Носење На Мобилни Телефони, Таблети, Дневни Потреби, Итн.5 Инчен (Должина X Ширина X Висина)Ова Патување Пешачење Daypack Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер Влакна, Трајни И Дише, Погоден За Мажите И Жените.Направени Од Издржлив Полиестер Ткаенини.Мала Големина И Голем Капацитет.Џебовите На Двете Страни Се Погодни За Чување На Лицето Ткива, Очила За Сонце, Итн.Патент Затворање Дизајн,Прилагодлив На Рака Со Здрав Кука На Два Начини На Носење (Лево Или Десно).Ако Сакате Да Патуваат, Природа Или Да Се Искачи Планините, Можете Да Се Донесе Нашите Лесни Ранец.Можете Да Ги Користите Во Текот На Целиот Ден Долго Без Уморни.Тоа Е Одличен Подарок За Него, Маж, Син, Пријатели, Schoolmate, Внук, Сопруга, Нејзината Ќерка.Ергономски Дизајн - Прашка Торба Со Прилагодливи Поместена Рака, Здрав Тока Јадица На Дно, Која Може Да Ги Исполни Вашите Десно Или Лево Носи Навика.Повеќенаменски Daypack : Ова Crossbody Торба Совршен За Активности На Отворено И Спорт, На Пример : Пешачење, Патување, Кампување, Качување, Велосипедизам, Музички Фестивал, Ритла, Пикник, Риболов, Фитнес Центар, Тренингот, Трчање, Џогирање, Прошетка, Шопинг, Парк, Одмор, Ден Патувањето, Датум И Секојдневна Употреба.Прашка Торба Големина : 15.Кој Е Ергономски Дизајн, Оваа Прашка Ранец Е Поудобно Да Tote Околу Од Тежок Ранец Дека Вирус На Вашето Тело.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат