• Новак
Рози Се Црвени Полна Големина Ранец (Направен во САД)

Рози Се Црвени Полна Големина Ранец (Направен во САД)

DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка

Полна Големина Назад Pack (Проверете Опис за Димензии).Целиот Печатење.Висок Квалитет/Водоотпорен.Прилагодено Дизајн со Digigoth.Полна големина назад пак 1.3 кг Направен од 100% Полиестер Една Големина Должина, во 11.82 Ширина, во 5.12 Висина , во 18.12 Лесен и водоотпорен Прилагодливи рамо ремени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат