• Новак
Симпатична Пингвини на Жените и на Мажите Ранец Водоотпорен Може да Се Користи Како Bookbag

Симпатична Пингвини на Жените и на Мажите Ранец Водоотпорен Може да Се Користи Како Bookbag

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЧИСТЕЊЕ МЕТОД : препорачливо е да се мијат со рака, висат сува во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне е можно).Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.ГОЛЕМИНА : 16x11.Одличен Подарок за деца, средношколци, студенти, колеџ студенти и возрасни.Печати на враќање превозот етикета.КАРАКТЕРИСТИКИ : All-inclusive печатење, DIY прилагодено дезени, различни стилови, ги следи модните трендови, направете ја вашата слика карактеристична.5 см), доволно голем капацитет за секојдневна употреба.Перење Инструкции : се Препорачува да се мијат со рака, висат сува во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне е можно).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Инсекти Шема Пчела Бубамара Лета Деца

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 575.76