• Новак
Pacsafe Stylesafe 12L Анти Кражба Ранец, Мока

Pacsafe Stylesafe 12L Анти Кражба Ранец, Мока

DEN 3118.80

Достапност
Достапно за нарачка

АНТИ-КРАЖБА ДИЗАЈН - Со clipable Патентите & Cut Доказ Материјал (лесен челик мрежа), плус RFID блокирање џеб.На патент на главната преграда е во внатрешноста на ранец за разлика од традиционалните ранци каде патент е изложен.МОЖЕ да СЕ ЗАКЛУЧИ ДА ТЕЛА - Со прилагодливи, жица засилен водител на рака, ранец може да бидат обезбедени околу маса или стол за да ги задржи вашите лични предмети се обезбеди, за да се заштити вашиот паричник, пасош, лаптоп / таблет и телефон, каде што предмети треба да бидат оставени без надзор.МИНИМАЛИСТИЧКИ DAYPACK - Со многу простор & паметна организација, совршен за ден патување во преполната жариштата.Доволно пространа за патување essentials, со пред zippered џеб за брз пристап до помали предмети, како сонце, лосиони & кармини.ОРГАНИЗАЦИЈА - Lockable Патент Главната Преграда со 1* Поместена 11" Лаптоп Ракав, 1* Zippered RFID Блокирање Џеб, 2* Внатрешни Телефон Џеб, Пред Zippered Оддел со Пенкало Јамка и Клучните Клип, 2* Несакани Шише за Вода Џебови.ДИМЕНЗИИ, ТЕЖИНА & - 14. 6"H x 10. 2"W x 4. 7"D, 0. 8 кг.Изработени од мек, трајни, водоотпорен и лесно да се чисти Полиестер да се обезбеди долготрајна употреба на оваа торба секојдневниот & време на викенди.Доаѓа со 5-годишен Pacsafe.На Stylesafe Ранец е минималистички кул, додека пакување во рака организација како 11-инчен лаптоп ракав и повеќе џебови.Нашите докажани анти-кражба технологија внатре ви помага ветре помеѓу состаноци и после работа да го фати прозорци знаејќи вашите вредности се заштитени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Еднорог Галакси Ѕвезденото

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

DEN 1271.76