• Новак
Јакна Кабриолет да се Носат На Торба Ранец, Торба Лесни Патување Активни (3x-Голем, Црн)

Јакна Кабриолет да се Носат На Торба Ранец, Торба Лесни Патување Активни (3x-Голем, Црн)

DEN 1677.60

Достапност
Достапно за нарачка

МАСКИРАНИ ЛЕСНИ ЈАКНА : Разноврсна s стави овие работи на тркала!".Нашата вредност предлог е да се понуди на патници кои се незадоволни подобра алтернатива да се носат работите на нивните патувања, и во исто време да понуди начин за да зачувате на авиокомпанијата такси.Нашиот производ е иновативноста во својата област, што дава решение за патниците и за разлика од редовните носат-ons, тоа е во исто време да носите-на и јакна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратоврска Боја Сина Цвет Ранец Мулти-Функција Дневниот Торба со Градите Рака Свирче за Спорт Подигаат Патување

Два странични џебови, место вода во чаши, чадори, итн.Мал ранец е совршен подарок за убави детски роденде

DEN 527.76