• Новак
Herschel Снабдување Ко. Мажите Winlaw Ранец, цик-цак Сино/Зелено, Една Големина

Herschel Снабдување Ко. Мажите Winlaw Ранец, цик-цак Сино/Зелено, Една Големина

DEN 1780.32

Достапност
Достапно за нарачка

Платно.Висина Висина : 17in / 43cm.Ширина Должина : 13.75 во / 35cm.Длабочина Длабочина : 5.5 во / 14cm.На Winlaw од Herschel Снабдување Компанија има исклучително издржлив дизајн и е изградена со 100% Cordura ткаенина.Тоа, исто така, има пространа главната преграда, дополнителни пред оддел, шарени џеб трим, прилагодливи поместена ремени, 100% најлон обвивка, и Herschel Снабдување ознака. 16.75"(H) x 11.75"(W) x 5.5"(D).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратоврска Боја Сина Цвет Ранец Мулти-Функција Дневниот Торба со Градите Рака Свирче за Спорт Подигаат Патување

Два странични џебови, место вода во чаши, чадори, итн.Мал ранец е совршен подарок за убави детски роденде

DEN 527.76