• Новак
Crossbody Прашка Ранец Прашка Торба, Црни И Бели Коњи Работи Печатени Патување Пешачење Градите Торба Daypack За Жените & Мажи

Crossbody Прашка Ранец Прашка Торба, Црни И Бели Коњи Работи Печатени Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Три Бои За Да Го Изберете.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Патент Затворање Мали Димензии : 8.Печати на враќање превозот етикета.Супериорен Материјал : Прашка Торба Е Направен Од Премиум Полиестер, Карактеристики Лесни, Влага-Wicking, И Водоотпорен Изградба.Разноврсна : Едноставен Прашка Торба Е Одговара За Кафе Наутро Или На Отворено Одење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мулти-Џеб Дизајн : Црно И Бело Коњи Работи Печатени Прашка Торба Имаат Главниот Патент Џеб, Мал Три-Димензионални Внатре Во Џеб, Со Патент Џеб Од Надвор, Прилагодлив Рамо Ремени.Чувајте Ги Вашите Џебови (И Раце) Бесплатно, Сè Што Може Да Се Замисли Човек Носи Секој Ден Оди Во Оваа Торба.Функции Со Повеќе Прегради И Џебови, Доволно Простор Во Кој Ќе Може Да Се Вклопи Во Вашиот On-The-Go Мора Да Се Haves Во Внатрешноста, Како Што Се Повикување, Да Се Видиме, Книгата, Моќ На Банката, Како И Други Essentials.Разноврсна : Едноставен Прашка Торба Е Одговара За Кафе Наутро Или На Отворено Одење.Погоден Жените & Мажи : Рамо, Рака Е Прилагодлив За Да Се Задоволат Различните Барања За Мажите И Жените.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.5*12 Инчи (L X W X H), Што Значи Дека Толку Мали И Тенок, Идеален За Вашиот Обично Носи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат