• Новак
Апстракт Ноќта На Вештерките Прашка Crossbody Ранец Торба За Мажи Жени Лесни Ранец Прашка Торба Ранец Пешачење Патување Велосипедизам

Апстракт Ноќта На Вештерките Прашка Crossbody Ранец Торба За Мажи Жени Лесни Ранец Прашка Торба Ранец Пешачење

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Crossbody Торба Е Симпатична Подарок За Пријатели,Момче, Девојче, Тинејџер, Дете.Една од главните патент џеб, еден мал три-димензионални внатрешниот џеб, еден патент џеб, прилагодлив рамо, рака.Отворено Тактички Ранец За Мажи Патување Пешачење Градите Торба Daypack Мини Ранец За Women This Градите Торба Е Направен На Светлината, Трајни И Вода-Доказ Материјал, Со Добра Навремено Отпорност И Издржливост.Печати на враќање превозот етикета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратоврска Боја Сина Цвет Ранец Мулти-Функција Дневниот Торба со Градите Рака Свирче за Спорт Подигаат Патување

Два странични џебови, место вода во чаши, чадори, итн.Мал ранец е совршен подарок за убави детски роденде

DEN 527.76