• Новак
Solomon_Denny Трајни Студент Ранец за Тинејџерски Девојки и Момчиња, Цртан филм Инсекти Печурки Гасеница Пеперутка Торба За Мажи Жени, Multicolor 02, 29.4x20x40cm/11.5x8x16 во

Solomon_Denny Трајни Студент Ранец за Тинејџерски Девојки и Момчиња, Цртан филм Инсекти Печурки Гасеница Пеперутка

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.На врвот рачка на лаптоп ранец е совршен за виси во шкафче.Мазна патент е лесно да се отвораат и затвораат .Два странични џебови е за шише за вода или чадор.Оваа Daypack е мерење на 16 x 11. ?Издржлив Материјал : кул ранец е направен од twill ткаат ткаенина која е лесно да се чисти. ?ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Bagpack е 16"x 11.На 14 Инчен knapsack е само-право големина значи дека може да се донесе на материјали и вашата омилена ужина.5"x 8", четири џебови во : Една од главните пространа џеб со лаптоп за замрзнување; Две мали внатрешни џебови; два странични џебови; Еден пред патент џеб кои може да се одржи на сите прибор за пишување; два странични џебови може да се користи за чување на чадори или шишиња со вода.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да најдете симпатична, забава или ладно ранци во нашата продавница, тоа е голема назад пакет за дневна употреба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Мини rucksack е совршен за случува активности на отворено или неформални дена.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Празна торба може да издржи, неговата форма е беспомошна.Печати на враќање превозот етикета.5 x 8 инчи, совршен за пракса,спорт,велосипедизам,кампување,трчање,дневни и патување. ?Лесно да се Организираат На торба е лесно да се отвори и патент затворање, главната zippered џеб одговара за 14-инчен лаптоп, A4 таблета, активност книги итн.Пол : момчиња и девојки Големина : 29. ?Персонализација на Услуга : исто така, Можете да ни обезбеди фото ви се допаѓа да се направи вашиот уникатен назад пак, која е совршено погодна за дипломирање / роденден / празник подароци за вашите најдобри пријатели, момчиња / девојки пријатели, членови на семејството, пријатели.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратоврска Боја Сина Цвет Ранец Мулти-Функција Дневниот Торба со Градите Рака Свирче за Спорт Подигаат Патување

Два странични џебови, место вода во чаши, чадори, итн.Мал ранец е совршен подарок за убави детски роденде

DEN 527.76