• Новак
Кокосови Палми Печатени Прашка Ранец Crossbody Ранец Торба За Мажи Жени Патување Пешачење Daypack

Кокосови Палми Печатени Прашка Ранец Crossbody Ранец Торба За Мажи Жени Патување Пешачење Daypack

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стилски Модел : Уникатен Дизајн На Прашка Кеса И Се Даде Ново Чувство За Секојдневниот Живот Или Во Слободно Време.Прилагодливи Рамо, Рака : Прилагодлив Рамо, Рака 13~26.8 Во Која Е Доволно Долго За Повеќето Луѓе, Смиреноста И Функционални, Така Што Е Погодно Да Се Носат На Вашиот Лево Или Десно Рамо.Совршена Големина : Торба Големина Е За 13x 3.9 X 7.5 Во(L*W*H), Должината На Рамо, Рака Може да Се Прилагоди По Волја, Така Што Лесно Може да се Земе Било која Ставка Во Него Може да се Одржи На Мобилен Телефон, Паричник, Полнење Богатство, Шише за Вода, Чадор, Копчиња, Id Картички, Бизнис Bards.Супериорен Материјал& Анти-Триење : Ова Прашка Торба Е Изработен Од Полиестер Со Врвен Квалитет Патентите, Лесно Да Се Чисти И Анти-Триење, 2 Лизга Џеб, Направете Го Тоа Лесно Да Останете Организирани.Повеќенаменски Прашка Ранец : На Рамо, Рака И Задниот Дел Е Направен Од Дише Материјал, Полиестер Композитен Материјал (100% Полиестер), Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Патува, Пешачење И Така Натаму.Кокосови Палми Шема Прилагодливи Рака Торба Флексибилни Satchel Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Совршено Се Вклопуваат За Вашето Тело.Прашка Ранец,Кокосови Палми Прашка Торба Crossbody Daypack Големина : 13"X 3.9" X 7.5"(L*W*H) По-Продажбата На Услугата Ако Најдете Било Квалитетот Или Други Проблеми Со Thesling Ранец, Ве Молиме Контактирајте Ги Клиентите Во Време.Ние Ќе Се Потрудиме Да Ги Задоволат Вашите Барања И Да Го Реши Вашиот Проблем Брзо И Ефикасно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратоврска Боја Сина Цвет Ранец Мулти-Функција Дневниот Торба со Градите Рака Свирче за Спорт Подигаат Патување

Два странични џебови, место вода во чаши, чадори, итн.Мал ранец е совршен подарок за убави детски роденде

DEN 527.76