• Новак
Peicees Градите Crossbody Прашка Ранец, Торба Патување Велосипед Салата Daypack за Жени Мажи

Peicees Градите Crossbody Прашка Ранец, Торба Патување Велосипед Салата Daypack за Жени Мажи

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Монтажни шише за вода на носителот.Нашите повеќенаменски секојдневен daypacks доаѓаат со многу практични џебови - 1 главната преграда е изграден во IPAD сендвич џеб, 1 пред патент џеб доаѓа со 2 внатрешни работи слот џебови, и 1 front patch џеб за одделување на вашите предмети. 14" рамо капка. 14" високи. 1 монтажни страна џеб за чадор и шише за вода, итн.Drawstring затворање.Исто така, ремени се зајакнати со силен и здрав крои за трајни употреба.5 x 18" (Голема) големина прашка ранец, нудејќи голем капацитет за вашите потреби.Голем Капацитет. 1 пред патент џеб, доаѓа со 2 внатрешни работи слот џебови. 100% Најлон.ПРИЛАГОДЛИВИ и ПОМЕСТЕНА ДИШЕ РЕМЕНИ - На дише мрежа ремени се поместена со згусне пена, обезбедување на свежи и удобно носејќи искуство за рамената. 1 шише за вода носителот страна џеб, кој се одвојува, drawstring cosure.ВИСОК КАПАЦИТЕТ w/ МАЛИ ДИМЕНЗИИ и МНОГУ ПРАКТИЧНИ ЏЕБОВИ - 6.Во споредба со други обичните преголеми прашка кеси, нашите градите торба усвојува надгради дизајн, засилен рака, беспрекорна рака патент торба, и совршен изработка направи вашиот најдобар избор.2x14"(Средна) или 10.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратоврска Боја Сина Цвет Ранец Мулти-Функција Дневниот Торба со Градите Рака Свирче за Спорт Подигаат Патување

Два странични џебови, место вода во чаши, чадори, итн.Мал ранец е совршен подарок за убави детски роденде

DEN 527.76

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Кинески Облаци Сина Деца Торба со Странични

Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Преубава, сим�

DEN 575.76