• Новак
Rothco Платно Daypack

Rothco Платно Daypack

DEN 358.80

Достапност
Достапно за нарачка

платно. 100% Отпорен На Вода Памук Платно Daypack.Пред Патент Џеб И Патент Џеб Капак За Чување На Опрема.Поместена Ранец Ремени За Дополнителна Удобност.Daypack Мерки 17" X 12" X 10".Rothco е Платно Daypack е одлична за пешачење, училиште или на денот на патувањето.Rothco е основно снабдувач на војската, тактички, отворено, опстанок облека и опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат