• Новак
Змеј Животинско Уметност Жито Преглед Платно Ранец Лесни Патување Daypack Rucksack Торба

Змеј Животинско Уметност Жито Преглед Платно Ранец Лесни Патување Daypack Rucksack Торба

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 36cm x 43 см (14 инчен x 17 инчи).Класификација : Платно Ранец.Функција : -Направени од страна на платно; -Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за различен стил на облека, за појавување; -Drawstrings со квалитетот на тема : остануваат силни и издржливи за повторна употреба.; -Одличен подарок за двете момчиња и девојчиња во сите возрасти да се активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно време за прошетка, јога, патување и сл.Материјал : Платно.Пакет Количина : 1 x ранец.Големина : 36cm x 43 см (14 инчен x 17 инчи)Класификација : Платно Ранец Функција : -Направени од страна на платно-Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за различен стил на облека, за појавување-Drawstrings со квалитетот на тема : остануваат силни и издржливи за повторна употреба.-Одличен подарок за двете момчиња и девојчиња во сите возрасти да се активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно време за прошетка, јога, патување и сл.Материјал : Платно Пакет Количина : 1 x backpack Keywords : Ранец,Змеј,Платно Торба,Животно,Платно Ранец,Уметност,Drawstring Ранец,Жито,Туристички Ранец,Силуета,Печатење Ранец,Илустрација,Мода,Шема,Патување Bags This производ може да биде персонализирана.Ве молиме цел прв и испратете ја вашата слика за да ме преку е-Маил.Ние сакаме да се донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат