• Новак
Пчели И Пчели Прашка Daypack Секојдневен Crossbody Ранец Градите Торба За Патување И Туризам

Пчели И Пчели Прашка Daypack Секојдневен Crossbody Ранец Градите Торба За Патување И Туризам

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа прашка ранец е направен од високо-квалитетни и издржливи Оксфорд ткаенина, која е малку поголема од половината торба.Градите торба има мулти-функционален простор за складирање, голем zippered пред џеб, мрежа џебовите на двете страни, и внатрешен џеб во главниот џеб.Целосно задоволување на вашите потреби за удобен патување.На здрав рамо, рака е многу издржлив и може да се прилагодат за да одговараат на вашите должина.Постои копче анти-изгубени јаже во торба.Може да се стави клучот во копчето прстен на тока и го носат истиот со вас за да се избегне губење на тоа.Многу удобен патување градите торба, која може да се користи кога се случува надвор, велосипедизам, трчање, mountaineering и други отворено спорт.Тие се многу практични опции кога патуваат и да прават бизнис со улични тезги.На цврсти и издржливи мултифункционален градите торба е наменета за вас со различни слатки модели за да изберете од, така што ќе може целосно да ја покажат својата индивидуалност кога ќе го носат надвор.Тоа е исто така добра идеја е да ги користите како Божиќен подарок.Ранец направени од издржлив Оксфорд ткаенина со висок квалитет на патентите, трајни рамо ремени и од страна на мрежа џебови.Голем број на печатени обрасци се достапни за вас за да изберете од, тие се одличен избор за одмор подароци.Рака мие.Ако наидат на проблеми во текот нарачување на процесот, ве молиме контактирајте со нас директно да се преговара за решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Кинески Облаци Сина Деца Торба со Странични

Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Преубава, сим�

DEN 575.76