• Новак
AOYEGO Акварел Куче Crossbody Прашка Ранец Смешно Животно Портрет Шарени Нота Повик за Патување Пешачење Daypack

AOYEGO Акварел Куче Crossbody Прашка Ранец Смешно Животно Портрет Шарени Нота Повик за Патување Пешачење Daypack

DEN 477.36

Достапност
Достапно за нарачка

1、Димензии : 9.8 x 3.9 x 15.3 инчи(25x10x39 cm) (L x W x H). 2、Перење : Рачно миење или благ машина за миење, без пеглање,прашка ранец е изработен од полиестер, целосна ширина една страна печатење, па не може да се избелени. 3、Структура : Постојат главни џеб, складирање торба внатре, патент се отвораат и затвораат, темна вреќа на грбот, патент отворите и затворите, и отворена мрежа торба на рамо.Постојат два токи на дното и мрежа печ торба за на рака.На прилагодлива должина на рамо, рака е 60-115cm. 4、Применливи сценарио:Оваа crossbody daypack може да се користи како гласник торба / една торба / гласник ранец / рекреација ранец / рака торба / градите торба / Патна Торба / работа или бизнис торба.Погоден за повеќето луѓе : возрасни, мајки, девојки, девојки, колеџ студентите, тинејџери, канцеларијата на работниците, отворено спортски ентузијасти, итн.Многу погоден за патување, вежби, јога, фитнес, училиште секојдневна употреба. 5、По Продажбата на : Ние гарантираме 100% целосна наплата, така што може да се купи со доверба.Вашиот задоволителен е наш врвен приоритет на целта.Покрај тоа, се враќа или размена се прават лесно.Боја : Мулти-a1189.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Кинески Облаци Сина Деца Торба со Странични

Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Преубава, сим�

DEN 575.76