• Новак
Прашка Торба Крст на Градите Daypack на FunQAQ Секојдневен Рамо Ранец со Прилагодливи Соочи Рака и Сина Универзумот Маглина за Мажи Жени да Патуваат Пловењето

Прашка Торба Крст на Градите Daypack на FunQAQ Секојдневен Рамо Ранец со Прилагодливи Соочи Рака и Сина Универзумот

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Идеален Подарок】- Оваа мода рамо ранец е совршен за секојдневна работа, повремени патување, или салата.Нашата приказна продолжува како нашите производи да станат уште повеќе популарна поради вешт craftwork и употреба на високо-квалитетни материјали.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 【Разумен Прегради】- На внатрешна компјутер mezzanine може да се одржи на IPAD.Главната џеб може да се одржи камера, облека, книги или списанија. 【Издржлив Материјал】- Fun QAQ Прашка Торба е направен од високо-густина twill композитни крпа која е силна, погоден за носене, и солза-отпорни.Чадори или шише за вода можат да бидат ставени во странични џебови.Како секојдневен crossbody градите торба, оваа мода ранец е совршен за луѓето кои одат на вежба, слободно време за патување, отворено патуваат и да одат на работа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ние започна со дизајнирање на Fun QAQ Прашка Торба и постојано се стремиме да се подобри и зголеми со додавање на повеќе производи.Ве молиме не кајгана и замав сува.Различни модели и теми те направи уникатна личност.Печати на враќање превозот етикета.Тоа е удобен за вашата посета и создава страст за вашиот живот. 【Удобно Дизајн】- Fun QAQ Крст на Градите Daypack усвојува на ергономски radian дизајн.Подвижните памук рамо, рака е дише и удобен за вашата рамо, така што ќе нема да се уморни.Пред патент џеб може да се одржи вашиот мобилен паричник копчиња, итн.★Додатоци Структура★◆ранец има голем капацитет главниот џеб◆внатрешната ПОДЛОГА џеб◆отворен простор ◆пред патент џеб◆2 печ џебовите на страната★Перење инструкции★◆препорачливо е да се мијат со рака и се исуши природно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【Услуги на клиентите】- Ако имате било квалитетот проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши ефикасно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат