• Новак
Cowhide Коса Печати Крзно Кожа Дополнителните Пелена Ранец Rucksack / Knapsack Патна Торба

Cowhide Коса Печати Крзно Кожа Дополнителните Пелена Ранец Rucksack / Knapsack Патна Торба

DEN 2856.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дополнителните Кожа На Предната Страна.Браун & Бела Боја.Прилагодливи Рамо, Рака. 4 Патент Надворешниот Џеб, Внатрешните Прегради.Внатрешните Прегради.Cowhide Коса Печати Крзно Дополнителните Кожа Пелена Ранец Rucksack / Knapsack Патување Рамо Bag Buy ова неверојатно патување Пелена торба достапен во cowhide коса, кожа направени со премиум изработка.Ние сме искусни производител и да имаме професионална занаетчии.Ние направи вистински кожни торби, синтетички кожа кеси, како и памук и кеси.Сите од нашите кеси се рачно изработени и имаат премија брендиран материјал се користи во целиот торба.Поради природата на користење на органски материјал, секоја торба природно ќе се разликуваат во печатените и боја, која може да се разликува малку од торба фотографиран во оваа листа.Карактеристики на производот : ★ 100% Cowhide Коса/ Кожа★ Прилагодливи Рамо, Рака★ 4 Патент Надворешниот Џеб★ Внатрешните Прегради★ Памук Внатрешна Обвивка★ Brown & Бела Боја ★ Дополнителните Кожа На Front Caring Совети : Пред користење на торба, спреј со силиконска кожа или велур спреј.Ова додава заштитен слој.Чистење на надворешната површина со сува крпа и избрише по зрно на косата.Тоа е природно крзно за да се фрли, но со соодветна грижа нема да се фрли како што многу.100% Гаранција за квалитет : Ние имаме соодветна КК одделот каде што секој објект е прегледано внимателно 2-3 пати пред неговото испраќање.Клиентите приоритет е само да се фокусираат ние се грижиме за нашите клиенти и имаме 30 дена лесно се врати и политика за наплата.Имаме повеќе ресурси за целата операции, вклучувајќи производство, пакување и превозот за да се минимизира ризикот за објектот да биде доцна или неисправни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат