• Новак
Beppter Женска Зимска Faux Крзнени Палта Копчето Наредени Топло Маскирани Палта Parkas Outwear Долго Тексас Жан Јакни

Beppter Женска Зимска Faux Крзнени Палта Копчето Наредени Топло Маскирани Палта Parkas Outwear Долго Тексас

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

➤ Зима се Згусне Руно Наредени Јакна за Жените - Пријатна, Трајни, Практични и Моден Дизајн, Погоден за Секојдневен,Отворено,Патување,Активност.работа палта за жените надолу зимски палта за жените кратки палта за жените мал палта за жените симпатична палта за жените faux палта за жените зимски дожд палта за жените долго крзнени палта за жените бела лабораторија палта за жените плус големина зима волнени капути за жените бела крзнени палта за жените ровот палта за жените водоотпорен грашок палта за жените плус големина долго надолу палта за жените fuzzy палта за жените. ➤ Материјал - Оваа мода крзно худ палта за жените направени од премиум мека ткаенина, удобен за носење, топлинска и топло,лесно да се мијат и да се направи да изгледа повеќе страшни. ➤ Функционална Џебови : ова паркови костум е дизајниран со џебови, двоен слој за коса џебови, од џеб со руно поставата за ставање на вашите раце, и внатрешен џеб со копчето snap за нешто секојдневна употреба, како на вашите клучеви, мобилен телефон, кармин, парфем, и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноќта на вештерките Жените Симпатична Тиква Црна Мачка Дух Отворен Фронт Против Грб Плус Големина Долги Ракави

овој круг вратот блуза и да се види преку мрежа чиста кошула врвот вреди да го имате во вашиот гардеробе

DEN 1281.60