• Новак
IKARE Медиокритет Обука со Седиште Скала - Двојно-Layer Skidproof Чекор Столче Скала и Мека Перница - Стабилна Безбедно Удобност и Хигиена Медиокритет Стол за Деца на возраст

IKARE Медиокритет Обука со Седиште Скала - Двојно-Layer Skidproof Чекор Столче Скала и Мека Перница - Стабилна

DEN 1295.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅Она што Ќе Добиете Еден сет IKARE медиокритет тоалет седиште ( Независна тоалет, Splashproof, Животната средина, Удобност и Хигиена ) и нашиот грижете се-бесплатно 12-месеци и пријателски услуги на клиентите.Двојно-layer skidproof footpad и rotatably прилагодливи дното обезбеди поголема стабилност отколку слична обука во парламентот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МЕДИОКРИТЕТ ЗАБАВА Медиокритет Обука Види Тајмер | Потсетам на Вашето Дете да Одат Медиокритет | Забава Аудио/Музика

НИЕ СТОИМЕ ЗАД НАШИТЕ производи Доколку имате било какви проблеми на сите, ве молиме да допрат до нас пр

DEN 526.80