• Новак
Голем 8x8 во Тенџере Носители Поставува Убава Црвена Птици Отпорни на Топлина Potholders Топла Влошки Кујна Тенџере Носители Поставите Топла Рачка за BBQ Готвење Печење Б?

Голем 8x8 во Тенџере Носители Поставува Убава Црвена Птици Отпорни на Топлина Potholders Топла Влошки Кујна

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Топлината Отпорни Материјали Ви Овозможува Безбедно Да Се Отстрани Топли Јадења Тави, Садови И Од Рерна.На Платно Не Е Лесно Да Се Деформира.Внатрешните И Надворешните Слоеви Се Направени Од Водоотпорен Материјал, Кој Е Полесно Да Се Чисти. ✿лесно Чистење-Лесно Да се Чисти, Издржливи, Машина Перат Ладна Вода Фен Безбедно, Собори Сува Ниска,Заврши Со Корисна Кука За Лесни за Чување И Прикажување, Нашата Топла Влошки За Кујна Се Дизајнирани Да го Направат Вашиот Живот Полесно. ✿quilted И Поместена-На Топлинско-Изолациски Тенџере Капакот Е изработен Од Полиестер, Водоотпорен Материјал + Anti-Scalding Материјал,Изградба На Овие Potholders/Топла Влошки ви Помага Да го Заштитите Вашите Раце И рацете Од Топлина Од Рерна.Може Да Бидат Сигурни Дека Вашите Раце Ќе Бидат Добро Заштитени Од Овие Висок Квалитет, Отпорни На Топлина Топла Влошки.Користете Го Овој Производ Со Голема Грижа При Ракување Жешки Предмети Со Цел Да Се Заштити Вашите Раце.✿сет На Две Тенџере Носители на Групи-Карактеристики 2 Топла Влошки ( 8in X 8in),Со Еден Џеб И Други Без Џеб,Со Јамка За Бесење Екранот И Лесно Складирање.Ако Чувствувате Дека Објектот Е Премногу Топло, Допрете Го Објектот Претпазливо Со Овој Производ За Да Се Процени На Топлина Пред Да Ракувате Со Него. ✿Отпорни на топлина Тенџере Носители на Групи-Нашата Топла Влошки Се Дебели, Отпорни на Топлина До 392 F/ 200c.Ги Користат Како Џеб Рерна Mitts Кога Држење Топли Јадења, А Потоа Остатокот Вашата Кујна На Нив Како Топла Влошки За Заштита На Кујнски Површини.Дизајн Опис : Целосна Големина Printing Material Опис] Водоотпорен Полиестер Ткаенини + Anti-Scalding Material Product Перформанси : Топлинско-Изолациски Ракавици Се Изработени Од Високо Квалитетни Материјали, Таписерии Изработка, Дебела И Трајни, Анти-Scalding И Топлинска Изолација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат