• Новак
Microwavable Отпорни на Топлина Сад Носителот Пријатна 4 Pack ги Штити Рацете и Прстите Од Топли Јадења. Микробранова печка и Машина за Перење Безбедно Hugger За Греење Супа ил

Microwavable Отпорни на Топлина Сад Носителот Пријатна 4 Pack ги Штити Рацете и Прстите Од Топли Јадења. Микробранова

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА И МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ БЕЗБЕДНО.Топлината отпорни ткаенини материјал не ќе добиете топло па затоа го штити рацете од загрева чинии, чаши и други јадења.Лесно се чисти во миење помеѓу користи.ДРЖЕТЕ ТОПЛИ ЧАШИ ИЛИ ЧАШИ БЕЗБЕДНО И УДОБНО.Земете вашата супа или остатоци од микробранова веднаш и јадете храна додека се уште топли, наместо да се чека во можност да го допре и да го носат јадење.ДВОЈКИ КАКО УВЕСЕЛИТЕЛЕН ПАРК ЗА ЗАШТИТА НА МЕБЕЛ ПОВРШИНИ.Ставете ја вашата жешка антена дури и на повеќето кревка дрвена маса блузи со самодоверба знаејќи дека нема да ја напушти прстен или оштетување на вашата боја, дамка, или завршница.ГОЛЕМА GADGET ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ.Совршен за деца со мали, нежни прсти, колеџ студентите во брзање да се загрее нивните ramen или лесно mac помеѓу класите, пензионери кои сакаат нешто полесно да се одржи и повеќе.РАБОТИ НА ЛАДНО КОНТЕЈНЕРИ ПРЕМНОГУ.Ние се допаѓа да јаде сладолед и замрзнати јогурт директно од пивце премногу.Ги заштитат рацете од замрзнување и вашиот десерт од топење со користење на сад држачот.Она Што Ние Го Правиме : .Jokari нуди иновативни и уникатни решенија за вас и вашето семејство.Ние работиме за да се развие и уникатен дизајн на производи за да ги задоволи променливите потреби на глобалниот пазар.Ние сме горди да се трансформира светла идеи во најдобар-продажба на производи кои го прават животот подобар.Кои Сме Ние : .Jokari.jo-ка-ри. /joka,ree/. ______________.Именка. 1. Следниот иновација по стара или сегашниот производ или услуга. 2. Иднината на производот или услугата : . "Секој автомобил компании jokari ќе биде изложена во tradeshow во Детроит.".Синоними.нови, она што е ново, следното.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат