• Новак
RK10J11R001Y, Res Тенџере 10K Ohm 30% 0.03 W 1(Elec)/1(Машинско) Претвори (14 X 16.5 X 3.2 mm) Преку Pin-Дупка (25 Предмети)

RK10J11R001Y, Res Тенџере 10K Ohm 30% 0.03 W 1(Elec)/1(Машинско) Претвори (14 X 16.5 X 3.2 mm) Преку Pin-Дупка

DEN 3172.56

Достапност
Достапно за нарачка

Набавувач : Алпите Електрични Дел No : RK10 J11 R001 Y Ro HS : Да HTS : 8533408070 COO : CN : 3,000 Монтажа : Преку Дупка Бројот на Врти : 1(Elec),1(Машинско) Tur нс Престанок Стил : Pin Моќ Оценка : 0.03 W Отпорност Вредност : 10 KOhm Толеранција : 30 % Температура Коефициент : N/A Димензија : 14 x 16.5 x 3.2 mm Оперативни Температура : -10 до 60 °C за да се Префрлате Опција : Нема Број на Елементи : 1 Единица Мерка : За Секој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат