• Новак
Издржливи со Терминал База 6MM Инсталација Дупка Potentiometer Switch Двојно 50К, Potentiometer, за Едноставни и Удобен Операција Повеќе Лесен за Употреба во Работата

Издржливи со Терминал База 6MM Инсталација Дупка Potentiometer Switch Двојно 50К, Potentiometer, за Едноставни

DEN 73.44

Достапност
Достапно за нарачка

Инсталација дупка е 6mm,коло одбор големина е 24x21mm со висина од 15mm.Високо прецизен дизајн и парична казна изработка направи модул работа постабилна.Едноставен и лесен операција на контрола на јачина на звук одбор го прави многу лесно да се користи во работата.Ова е двојно 50К со potentiometer контрола на јачина на звук модул.Влез и излез е и 3 P plug XH2.54-3 P,повеќе погодно.Функција : Ова е двојно 50К со potentiometer контрола на јачина на звук модул.Влез и излез е и 3 P plug XH2.54-3 P,повеќе погодно.Инсталација дупка е 6mm,коло одбор големина е 24x21mm со висина од 15mm.Високо прецизен дизајн и парична казна изработка направи модул работа постабилна.Едноставен и лесен операција на контрола на јачина на звук одбор го прави многу лесно да се користи во работата.Спецификации : Предмет Тип : Двоен 50К со Potentiometer Circuit Одбор Големина : 24 x 21mm / 0.94 x 0.83 во Висина : 15mm / 0.59 in Input Излезен Приклучок : XH2.54-3 PSwitch : XH-2.54-2 P Инсталација Дупка : 6mm / 0.24 in Package Листа : 1 x Одбор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат