• Новак
DaFuRui 4Pcs 10K Ohm Една Линеарна Коси Dimmer Potentiometer со on/Off Прекинувач(4pcs Мали Црни Алуминиумски Легури knob)

DaFuRui 4Pcs 10K Ohm Една Линеарна Коси Dimmer Potentiometer со on/Off Прекинувач(4pcs Мали Црни Алуминиумски

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

★Модел : WH138 B10k ohm;Технологија : Јаглерод Состав. ★Отпор Вредност : 10 K ohm;Бунари со Дијаметар : 6mm / 0.24". ★Вратило Должина : 13.5 mm / 0.53";Висината на : 18mm / 0.71" ; Knob Дијаметар : 15x17mm (D*H). ★База Дијаметар : 24mm / 0.94";Боја : Црна , Aerugo. ★Пакет Содржина : 4 x Switch Јаглерод Potentiometer + 4 x црни Алуминиумски легури knob.Круг Вратило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат