• Новак
Potentiometer Прекинувач, 15MM Висина Волумен Одбор за Контрола Модул, Високо Прецизни за Повеќе Лесен за Употреба во Работата Едноставен и Лесен Операција

Potentiometer Прекинувач, 15MM Висина Волумен Одбор за Контрола Модул, Високо Прецизни за Повеќе Лесен за Употреба

DEN 177.36

Достапност
Достапно за нарачка

Високо прецизен дизајн и парична казна изработка направи модул работа постабилна.Инсталација дупка е 6mm,коло одбор големина е 24x21mm со висина од 15mm.Ова е двојно 50К со potentiometer контрола на јачина на звук модул.Влез и излез е и 3 P plug XH2.54-3 P,повеќе погодно.Едноставен и лесен операција на контрола на јачина на звук одбор го прави многу лесно да се користи во работата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат