• Новак
Encanto Куќа Позадина 7x5 Самовила Woodland Позадина Среќен Роденден Encanto Тема Backdrops за Деца Винил Encanto Филм Сцена Банер за Девојки Една Година старост

Encanto Куќа Позадина 7x5 Самовила Woodland Позадина Среќен Роденден Encanto Тема Backdrops за Деца Винил Encanto

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 7ft(ширина) x 5ft(висина)Хоризонтална,5ft(ширина)x7ft(висина) Вертикална, Custom Size.Материјал : Тенок Винил-Професија фотографија крпа.Лесна,Лесна за носење,мала тежина,Расклопна, Количка.Прилагодување : Испрати сопствени информации од страна на Порака (Големина,Зборови,Боја или кои било делови да се промени), ја прифати вашата сопственик phots печати.Се применуваат:свадба, роденден,бебето тушеви,крштевање,булчински тушеви,фестивали,компанијата активност итн и професионална фотографија за одлична портрети, исто така, одлично за ѕид оркестарот,tapestry,завеса,tablecloth и така натаму.Други Услуги : Џеб дупка, grommets поддржува ако ви е потребен, контактирајте со нас, брза испорака, нормално превозот ќе пристигне на 15 -25 работни дена, на забрзан превозот треба само 7 работни дена.Добредојдовте на Colorwonder Продавница.Пакување Листа : 1 x Винил Фотографија Позадина (виткање) За Материјал : Винил(не се перат) 1.Лесна, Уметност Ткаенина , Тенки и лесни,евтини,погодна за внатрешна и надворешна photobooth;2.Може да не биде долго време изложени на сончева светлина, ден по ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Lofaris Денот на Вљубените Срцето Позадина 7x5ft Златна Љубов Партија Фотографија Розова Балон Романтични Вљубените

Не е водоотпорен.Вашето задоволство е наша лична цел Боја : Испечатени од страна на високодигитална 3 D п

DEN 287.76

GuoKee 12 Квадратни Панели Трепет Ѕид Позадина Декорација за Свадба Настан Тема Партии Роденден на Божиќ Фотографија

Pls поврзете ни навремено и ние ќе ви ги даде професионална решение на еден [Она што ќе добиете] ќе добиете

DEN 2063.76

Девојка Слон Позадина Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Бебе Туш Позадина Розова Слон Бебе Туш Роденден, Новороденче

Или препорачувам користење на овој и самолепливи куки кои привремено се лепат на ѕидот.Употреба на Мето

DEN 387.84

CSFOTO Полиестер 6x4ft Цртан филм Животни Светската Мапа Позадина Добредојдовте Авантура Чека Декорација Материјали

Совети : 1.Материјал состав:100% полиестер е водоотпорен,дебели,мека и нежна, може да се користи, цврсти и

DEN 407.76

AOFOTO 10x8ft Ресни Свадба Позадина Индиски Брак Декорација Црвена Завеса Цвеќиња Позадина Душо Ангажман Фотографија

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1031.76