• Новак
Avezano 80 Темата Роденден Позадина, Хип Хоп 80 Роденден Украси 7x5ft Винил Назад во 80-тите Роденден Банер Фотографија Позадина

Avezano 80 Темата Роденден Позадина, Хип Хоп 80 Роденден Украси 7x5ft Винил Назад во 80-тите Роденден Банер

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се надеваме дека нашите позадина може да биде добар избор за вас и огромен хит за вашиот настан.Roll up цврсто со еден цилиндар, и чекање за 3-4 дена.Ние исто така, обезбеди други големини.Широко се Користи-Тоа може да се користи како ѕид оркестарот, завеса, tablecloth, видео позадина, класа украси, партија декорација и така натаму.Тоа е доволно светлина за стојат или да висат на ѕидот, но цврсти доволно каде што тоа нема да рипувате.7x5ft ГолеминаТоа е 220cm ширина и 150cm висина.НО не се користат во врнежлив или windy дена.Ве молиме железо задната страна на позадина(нема слика страна) со пареа железо, но не се исуши железо.Како да се отстрани набори : a.Пакет : Само една позадина е вклучен(stand не е вклучен).да висат на ѕидот. Професионален дигитален компјутер-печатени.Висока-резолуција на печатење со око-фаќање на детали и живописни бои.Како да се обеси Тоа е подобро ако имате став.Тоа е достапна во затворени простории и на отворено.Белешки : 1. Винил е издржлив.Железо тоа со ниска топлина, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Бојата прикажани на екранот може да биде малку различен од реалните печати поради ефектот на светлината или компјутер moniter амбиент.Тоа е светлина, па лесно можете да pin/лента на ѕид.Таа е погодна за возрасни и за деца. 80 Темата Роденден Позадина, Хип Хоп 80 Роденден Украси 7x5ft Винил Назад во 80-тите Роденден Банер Фотографија Background About Нас : Нашата позадина, не е само одличен портрет позадина за луѓе од сите возрасти. Според политиката на поштата, сите backdrops ќе бидат испратени во укината, така што резултира набори.Се елиминира набори страна се протега на сите страни се еднакво ( usebackdrop стои, позадина клипови,стеги). Винил ткаенина не се перат.Таа, исто така служи како одлична позадина за selfie, facebook live-стриминг, телевизор, видео, онлајн класи или други фотографии.Тоа е, исто така, добро прилагодени за различни настани, како бебе туш, birthday (роденден), пол открие, свадба и други прослави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Lofaris Денот на Вљубените Срцето Позадина 7x5ft Златна Љубов Партија Фотографија Розова Балон Романтични Вљубените

Не е водоотпорен.Вашето задоволство е наша лична цел Боја : Испечатени од страна на високодигитална 3 D п

DEN 287.76