• Новак
Мики и Roadster Тркачи Позадина Банер Позадина за Фотографија Црно и Бело Chequered Знаме Тркачки Автомобил Фотографија Роденден Материјали 7x5ft

Мики и Roadster Тркачи Позадина Банер Позадина за Фотографија Црно и Бело Chequered Знаме Тркачки Автомобил

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

☀Нашата партија резерви ќе го направи секое дете се чувствуваат како ѕвезда !Нека вашето мало дете е бајка сонот.Вашето задоволство е важно за нас.Со цел да се олесни транспорт и пакување,објектот ќе испрати укината,Така што резултира браздата.Можете да се тркалаат тоа цврсто во цилиндар(како хартија цевка)за 3 дена или повеќе.★Само во Позадина се вклучени,не се застане;Објектот ќе бидат испратени од страна на укината.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Оваа симпатична позадина ја прави совршена позадина за вашиот деца' тематските партија!Секој би сакал ова!Би бил толку воодушевен ако може да сподели некои фотографии со нас.★Не е водоотпорен.Ви благодариме за вашата поддршка!Уживајте во вашата шопинг време!".☀ШИРОКО се КОРИСТИ : Свадба, Новороденче, birthday (Роденден), Бебе Туш, Производ Фотографија , Фестивали, Декорација, Дипломирањето, Уметнички Портрет, Фотографија Студио, Професионалниот Фотограф; Видео Backdrops или Производ Прикажува.Ве молиме не грижете се, не влијаат на употреба, отстранете методи наведени како што следува : 1).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AOFOTO 10x8ft Ресни Свадба Позадина Индиски Брак Декорација Црвена Завеса Цвеќиња Позадина Душо Ангажман Фотографија

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1031.76

Аладин Позадина Фотографија Арапскиот Мароко Ноќи Роденден Магија Genie Индискиот Луксузен Фото Позадина Принцеза

Материјал : Винил ; Големина : 7x5 ft ; Ако ви треба други големина , можете да нè контактирате за да ја прилаг

DEN 379.20