• Новак
Зелена Шума Природни Предели Фотографија Позадина Хоризонтален Вертикален Фото Позадина Студио Реквизити A19 10x10ft/3x3m

Зелена Шума Природни Предели Фотографија Позадина Хоризонтален Вертикален Фото Позадина Студио Реквизити A19

DEN 1175.52

Достапност
Достапно за нарачка

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината. 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕидот. 4.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска температура за лесно намалување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Тенка винил,мала тежина и лесен за ракување.Напредно дигитално печатени со око-фаќање на детали и lifelike бои, одлично за фото снимањето позадина.Позадина може да биде укината убаво, и висат надолу природно кога ќе се отвори, ќе биде подготвен да пука во секое време, нема отсјај од осветлување.Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.Идеален за облекување Тематските Роденден, Активна партија сцена атмосфера.Само позадина е вклучена.Не џеб,па тоа е повеќе погодност за вас да се користи лента за да се лепат на ѕидот.Објектот ќе ја испрати од укината.Искрено се надевам дека сте задоволни со нашите производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CSFOTO Полиестер 6x4ft Цртан филм Животни Светската Мапа Позадина Добредојдовте Авантура Чека Декорација Материјали

Совети : 1.Материјал состав:100% полиестер е водоотпорен,дебели,мека и нежна, може да се користи, цврсти и

DEN 407.76

GuoKee 12 Квадратни Панели Трепет Ѕид Позадина Декорација за Свадба Настан Тема Партии Роденден на Божиќ Фотографија

Pls поврзете ни навремено и ние ќе ви ги даде професионална решение на еден [Она што ќе добиете] ќе добиете

DEN 2063.76