• Новак
4x4 Соларни Пост Капа Lights - SunnyPark Палубата Ограда Отворено Оградата Светла Декоративни Соларен Погон Гледајќи Топката Капи LED Светилка за во Градина, Патио, Пат

4x4 Соларни Пост Капа Lights - SunnyPark Палубата Ограда Отворено Оградата Светла Декоративни Соларен Погон

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

СВЕТЛИНАТА СПЕЦИФИКАЦИИ : 1 парче боја се менува ДОВЕДЕ во секој сончев пост светлина со привлечен пукам стакло дизајн, тоа го прави вашиот дом стојат, освен.Сите пост светла се изработени од високо ефикасни соларни панели и висок квалитет кристално стакло.ИЗВОР на ЕНЕРГИЈА : Овој сончев пост капа светлина работи со помош на соларни панел за да генерира енергија од сончева светлина, конвертирање во електрична струја која трошоци внатрешни акумулатори.Овие батерии, тогаш моќта на соларни пост капа светлина.ДИМЕНЗИЈА : 4.17" L x 4.17" W x 5.1" H добро за 4x4 инчен палубата мислења, оградата пост или тремот мислења.Пост светла додадете стил на вашиот палубата мислења изработени од дрво, винил или композитни.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Отстранување на изолација на состојба под секој сончев палубата пост светлина, и да се вежба во дупките за завртки на 4x4 дрвени или винил ограда пост.Ве молиме место на овој пост светлината под директна сончева светлина за полнење.ЗАДОВОЛНИ ГАРАНТИРА : 30 дена се врати и пари назад.Ние гарантираме за да се обезбеди на нашите клиенти со најдобри ограда пост светлина и по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Оваа соларна пост светлата работат со помош на соларни панел за да генерира енергија од сончева светлина, го конвертирате во електрична струја која трошоци внатрешна батерија.Нивото на наполнетост на батеријата и времетраење на светлината време, зависи од количеството на сончева светлина примени, па овие соларни пост капа светлата ќе останат осветлена за подолго време на летните месеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WHYA Модерна Едноставна 45см Отворено Косилка за Трева Светлина Нордиските Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Надворешни

Отворено столб фенер светилка усвојува алуминиум и високопренос акрилик абажур, модерен минималистич�

DEN 2159.76