• Новак
Симпатична Печат Собирање на Подароци, Печат Собирање Бидејќи Stabbing Луѓето е Погрешно, Смешно Празник Keychain од Мажи Жени

Симпатична Печат Собирање на Подароци, Печат Собирање Бидејќи Stabbing Луѓето е Погрешно, Смешно Празник Keychain

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Печат Собирање KEYCHAIN - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат off!.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - материјалот го прави овој keychain трајни доволно да го издржат секојдневно носат и солза.Тоа е исто така отпорен на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Печат Собирање на ДАР - Нашите keychains се одличен подарок за мажи, жени, тинејџерите, ќерки, мајки и татковци, а не обратно.Тие се исто така совршени за вашиот најдобар пријател или пријателка!.ЦРНА БОЈА - Тоа смешно сарказам подарок keychain карактеристики црна боја кои ќе се надополнуваат било облека или торба.ПРАВОАГОЛНИКОТ ГОЛЕМИНА - 4 x 2,2 см - правоаголникот големина е совршена за монтирање повеќето копчиња, правејќи го овој одличен автомобил додаток!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат