• Новак
Многу повлечен, но Подготвени да Разговараат за Печат Собирање. Keychain, Печат Собирање, Смешни Подароци за Печат Собирање

Многу повлечен, но Подготвени да Разговараат за Печат Собирање. Keychain, Печат Собирање, Смешни Подароци за

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Печат Собирање KEYCHAIN - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат off!.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - материјалот го прави овој keychain трајни доволно да го издржат секојдневно носат и солза.Тоа е исто така отпорен на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Печат Собирање на ДАР - Нашите keychains се одличен подарок за мажи, жени, тинејџерите, ќерки, мајки и татковци, а не обратно.Тие се исто така совршени за вашиот најдобар пријател или пријателка!.ЦРНА БОЈА - Тоа смешно сарказам подарок keychain карактеристики црна боја кои ќе се надополнуваат било облека или торба.ПРАВОАГОЛНИКОТ ГОЛЕМИНА - 4 x 2,2 см - правоаголникот големина е совршена за монтирање повеќето копчиња, правејќи го овој одличен автомобил додаток!.Печат Собирање на Црна Keychain е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, обезбедување на издржливи и долготрајни додаток.Гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат надвор!Таа е отпорна на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил сопственици или возачи!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат