• Новак
Кражба на идентитет Заштита на Печатење со Мастило Рефил - Медиум - Наместете го на 2 Двокреветни Двострано Влошки

Кражба на идентитет Заштита на Печатење со Мастило Рефил - Медиум - Наместете го на 2 Двокреветни Двострано

DEN 612.00

Достапност
Достапно за нарачка

Замена Мастило Влошки за Кражба на Идентитет Заштита Печат (Стандардна Големина) од Попуст Гума Марки.Двојно двострано мастило подлога дека удвојува бројот на импресии и корисниот век на подлога.Се продаваат во сетови 2 (двојно влошки), што е еднакво на 4 традиционалните мастило влошки.Одговара Само Мастило Печат Модел : Excel Mark A2359. Црно Мастило.Замена Мастило Влошки за Кражба на Идентитет Заштита Печат (Стандардна Големина) од Попуст Гума Марки.Двојно двострано мастило подлога дека удвојува бројот на импресии и корисниот век на подлога.Се продаваат во сетови 2 (двојно влошки), што е еднакво на 4 традиционалните мастило влошки.Одговара Само Мастило Печат Модел : Excel Mark A2359. Црно Мастило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат