• Новак
LZH Бебе се Облекуваат Девојките Формално Bowknot Роденден Туту Цвет Велигден Фустан со Headwear

LZH Бебе се Облекуваат Девојките Формално Bowknot Роденден Туту Цвет Велигден Фустан со Headwear

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Патент затворање. "Мора да има" - Пакет со headwear, V деколте, bowknot вратоврска на грбот, скриен патент,везови шема,популарна елемент на дизајн, најдобриот подарок за вашата прекрасна бебе девојка.Бебе девојки облека - Цвет моделот печатење, газа покритие,мулти-слој tulle здолниште во коленото должина со меки покривачки,се фокусира на заштитата на вашето дете е деликатна кожа.Повод - Prefect за посебни прилики,Крштевки,Фотографирање Пука,церемонија,роденден,перформанси, првото име на ден, формално ден,Крштевки итн.Мек Материјал Направен од висок квалитет на мека Полиестер + чипка ткаенина, направи вашата прекрасна бебе девојки тело Удобно и Дише Кожата-пријателски.Топло Совети - за Перење тоа одделно за да се избегне боење со чиста вода во обични температури.Не миење со топла вода; Висат да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чипка Цвет Девојки Туту Фустан за Деца Бебе Крштевка Крштевањето Заедница Роденден Формално Свадба Фустани+Headwear

Облека Грижа : Нежно циклус се мијат и рака мие со ладна вода, линија сува, не кајгана.Големина : 23 T | Боја :

DEN 294.24