• Новак
Бони Жан Празник Божиќ Облечи - Црвена Сомотски Gingerbread за Бебе, Дете и Малку Девојки

Бони Жан Празник Божиќ Облечи - Црвена Сомотски Gingerbread за Бебе, Дете и Малку Девојки

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Патент затворање.Машина За Миење. 2 Парче Облека Сет вклучува (1) Скокач Фустан и (1) Bodysuit (големини 0-24m) или Кошула (големини 2 T-6 X).Долг ракав bodysuit/маица е отпечатена со прилично свети лисја и бонбони canes.На bodysuit со snap дното е вклучена големини 0 до 24 Месеци и Кошула вклучена големини 2 T-6 X.Црвено сомотски скокач фустан има 3 gingerbread мажи на дното, со симпатична зелена сатен лакови на врвот на нивните глави.Извезена снегулки на здолниште и празнична зелена polka точка се повлече преку лак на bodice на фустан.Назад на скокач фустан има патент затворање за полесно облекување.Оваа симпатична облека е совршен за Зима и Божиќните празници.Може да се носи на одмор партија, семејна фотографија, појавување на сестра браќа и сестри облека, семејство собир на црквата, или која било празнична зима прилика.Машина за миење ладно.Скокач Фустан - 100% Памук; Bodysuit/Кошула - 95% Памук, 5% Spandex.Вашата девојче ќе бидат подготвени за Божиќ со овој скапоцени црвени сомотски фустан.Долг ракав bodysuit/маица е отпечатена со прилично свети лисја и бонбони canes.На bodysuit со snap дното е вклучена големини 0 до 24 Месеци и Кошула вклучена големини 2 T-6 X.Црвено сомотски скокач фустан има 3 gingerbread мажи на дното, со симпатична зелена сатен лакови на врвот на нивните глави.Извезена снегулки на здолниште и празнична зелена polka точка се повлече преку лак на bodice на фустан.Назад на скокач фустан има патент затворање за полесно облекување.Оваа симпатична облека е совршен за Зима и Божиќните празници.Може да се носи на одмор партија, семејна фотографија, појавување на сестра браќа и сестри облека, семејство собир на црквата, или која било празнична зима прилика.Машина за миење ладно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чипка Цвет Девојки Туту Фустан за Деца Бебе Крштевка Крштевањето Заедница Роденден Формално Свадба Фустани+Headwear

Облека Грижа : Нежно циклус се мијат и рака мие со ладна вода, линија сува, не кајгана.Големина : 23 T | Боја :

DEN 294.24