• Новак
ABAO СЕСТРА Бебе Девојки Sequined Цвет Девојка се Облекуваат Деца Принцеза Tulle Туту Церемонија Топката Наметки

ABAO СЕСТРА Бебе Девојки Sequined Цвет Девојка се Облекуваат Деца Принцеза Tulle Туту Церемонија Топката Наметки

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Sequin.Патент затворање.Одлична Ткаенини : Деца цвет бебе девојка се облекуваат, се направени со висок квалитет tulle со полиестер ,меки и удобни обвивка,bodice и големи bowknot со целосна sequin.Исклучителен Дизајн : Круг вратот, без ракави, назад патент затворање, иста боја sequin на bodice,голема bowknot со sequin на назад, Туту tulle е направен со деликатна pleats.Мулти-цел : одговара за деца на училиште,коктел макси фустан,секојдневно се игра,свадба,вечер партија, прв причест,крштевање,церемонија,празник,Велигден,принцеза фустан.За Големина на : Погоден за бебе девојка со 9months,12months,18months,24months,3 T,4 T,6 T ПРИЛАГОДИТЕ боја и големина се достапни, ве молиме испратете порака да се распрашува пред да нарачате.Ве молиме споредете го вашето дете мерења со нашите големината на табелата за да го изберете соодветна големина за Премиер цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чипка Цвет Девојки Туту Фустан за Деца Бебе Крштевка Крштевањето Заедница Роденден Формално Свадба Фустани+Headwear

Облека Грижа : Нежно циклус се мијат и рака мие со ладна вода, линија сува, не кајгана.Големина : 23 T | Боја :

DEN 294.24