• Новак
AVAZU 6M-6T Деца Бебе Девојки Бисер Backless Голема Bowknot Туту Gown Партија Свадба бал Принцеза се Облекуваат со Headwear

AVAZU 6M-6T Деца Бебе Девојки Бисер Backless Голема Bowknot Туту Gown Партија Свадба бал Принцеза се Облекуваат

DEN 550.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење. 6 M-6 T Деца Бебе Девојки Бисер Backless Голема Bowknot Туту Gown Партија Свадба бал Принцеза се Облекуваат со Headwear.КАРАКТЕРИСТИКИ - Монтажни Голема Bowknot,backless,Бисер,Скриен патент, околу Врат,Коленото Должина,Симпатична Headwear,Возбудува Прекрасни Фустани за Бебе Дете Принцезата Девојки.Мек Материјал Направен од висок квалитет на мека Полиестер + чипка ткаенина, направи вашата прекрасна бебе девојки тело Удобно и Дише Кожата-пријателски.ПРИЛИКИ - Велигден,Божиќ Ден,Крштевки, официјалниот настан,Слика Пукаат,Hallowmas,церемонија,роденден,перформанси, свадба, Матурска, Одмор,Крштевки итн,најдобриот подарок за вашата прекрасна бебе девојка.Перење Methon - Перење тоа одделно за да се избегне боење со чиста вода во обични температури.Не миење со топла вода; Висат да се исуши.Боја : Светло Сина | Големина : 3-4 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат