• Новак
Марка Ликовна Уметност, 'Боја Блок јас Светла' Платно Уметност од Диви Apple Портфолио 14x14

Марка Ликовна Уметност, 'Боја Блок јас Светла' Платно Уметност од Диви Apple Портфолио 14x14

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Артист : Диви Apple Портфолио.Предмет : Апстракт.Стил : Модерна & Современата.Опис : апстрактен истражување на бојата и формата.Направени во САД - SIZE - 14x14. Диви Apple Портфолио Фотографија сведочи за заеднички напори на нашите талентирани и креативни дизајнери и уметнички директори.Користење пронајдени објекти, документи, фотографии и гроздобер уметност, работа на нашиот студио адреси струја дизајн трендови.Нашите дизајнери се Лори, Chester, Gretchen Сива Buchanan, Moira Hershey, Мајк Schick, Сју Schlabach, Лаура Маршал, Сара Адамс и Марија Урбани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат